| Číslo dílu výrobce : | ATV04A780JB-HF |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Comchip Technology |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | TVS DIODE 78VWM 126VC SMA |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ATV04A780JB-HF(1).pdfATV04A780JB-HF(2).pdfATV04A780JB-HF(3).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ATV04A780JB-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 78VWM 126VC SMA |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | ATV04A780JB-HF(1).pdfATV04A780JB-HF(2).pdfATV04A780JB-HF(3).pdf |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 78V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 126V |
| Napětí - porucha (Min) | 86.7V |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Série | Automotive, AEC-Q101 |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 3.17A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Obousměrné kanály | 1 |
| Číslo základního produktu | ATV04A780 |
| Aplikace | Automotive |







TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
TVS DIODE 78VWM 126VC SMA
TVS DIODE 7VWM 12VC SMA
TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMA
TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMA
TVS DIODE 7VWM 12VC SMA
TVS DIODE 80VWM 129.6VC SMA
TVS DIODE 70VWM 113VC SMA