| Číslo dílu výrobce : | TR2/6125FF4-R |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS kompatibilní |
| Výrobce / značka : | Coiltronics (Eaton) |
| Stav zásob : | 4902 pcs Stock |
| Popis : | FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410 |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | TR2/6125FF4-R(1).pdfTR2/6125FF4-R(2).pdfTR2/6125FF4-R(3).pdfTR2/6125FF4-R(4).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TR2/6125FF4-R |
|---|---|
| Výrobce | Coiltronics (Eaton) |
| Popis | FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410 |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | 4902 pcs |
| Datasheety | TR2/6125FF4-R(1).pdfTR2/6125FF4-R(2).pdfTR2/6125FF4-R(3).pdfTR2/6125FF4-R(4).pdf |
| Napìtí - DC | 72 V |
| Napìtí - AC | 125 V |
| Velikost / Rozměry | 0.240' L x 0.107' W x 0.107' H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm) |
| Série | 6125FF |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 2410 (6125 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Roztavení | 7.4 |
| Typ pojistky | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC Cold Resistance | 0.026 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 4 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 50A |
| Schválení agentura | cULus |







FUSE BOARD MNT 3.5A 125VAC 72VDC
FUSE BRD MNT 500MA 125VAC 72VDC
FUSE BOARD MNT 2.5A 125VAC 72VDC
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
FUSE BOARD MNT 6.3A 125VAC 72VDC
FUSE BRD MNT 375MA 125VAC 72VDC
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410