| Číslo dílu výrobce : | BK/ABC-BV-25-R |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Coiltronics (Eaton) |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | BUSS SMALL DIMENSION FUSE |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | BK/ABC-BV-25-R(1).pdfBK/ABC-BV-25-R(2).pdfBK/ABC-BV-25-R(3).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | BK/ABC-BV-25-R |
|---|---|
| Výrobce | Coiltronics (Eaton) |
| Popis | BUSS SMALL DIMENSION FUSE |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | BK/ABC-BV-25-R(1).pdfBK/ABC-BV-25-R(2).pdfBK/ABC-BV-25-R(3).pdf |
| Napìtí - DC | 125 V |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) |
| Série | ABC |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Through Hole |
| Roztavení | 839.3 |
| Typ pojistky | Cartridge, Ceramic |
| DC Cold Resistance | 0.0028 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 25 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 200A AC, 400A DC |
| Schválení agentura | CSA, UR |








FUSE CERM 12A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB

FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB

FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB

BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA

BUSSMAN FUSE, 1/4X1 1/4IN,CER,FA

FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 1.5A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB