| Číslo dílu výrobce : | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Cincon |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ECLB75W-24D24N |
|---|---|
| Výrobce | Cincon |
| Popis | DC DC CONVERTER +/-24V 75W |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | ECLB75W-24D24N(1).pdfECLB75W-24D24N(2).pdf |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | -24V |
| Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 2.25 kV |
| Napětí - vstup (Min) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V |
| Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Standardní číslo | 62368-1 |
| Velikost / Rozměry | 2.05" L x 1.20" W x 0.40" H (52.0mm x 30.5mm x 10.2mm) |
| Série | ECLB75W (75W) |
| Příkon (W) | 75 W |
| Paket / krabice | 7-DIP Module |
| Balík | Tray |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 2 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off |
| Účinnost | 91% |
| Proud - výstup (Max) | 1.56A, 1.56A |
| Ovládací prvky | Enable, Active Low |
| Číslo základního produktu | ECLB75W |
| Schválení agentura | CE |
| Aplikace | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER +/-24V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER +/-15V 75W
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER +/-12V 75W