| Číslo dílu výrobce : | EC2A33M |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Cincon |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | DC DC CONVERTER 15V 1.5W |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | EC2A33M.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | EC2A33M |
|---|---|
| Výrobce | Cincon |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 1.5W |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | EC2A33M.pdf |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 15V |
| Napětí - Izolace | 500 V |
| Napětí - vstup (Min) | 25.2V |
| Napětí - vstup (Max) | 30.8V |
| Typ | Isolated Module |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Standardní číslo | - |
| Velikost / Rozměry | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Série | EC2A (1.5W) |
| Příkon (W) | 1.5 W |
| Paket / krabice | 24-DIP Module, 14 Leads |
| Balík | Tube |
| Provozní teplota | -25°C ~ 71°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | SCP |
| Účinnost | 50% |
| Proud - výstup (Max) | 100mA |
| Ovládací prvky | - |
| Číslo základního produktu | EC2A |
| Schválení agentura | - |
| Aplikace | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 15V 1.5W
DC DC CONVERTER 12V 1.5W
DC DC CONVERTER 15V 1.5W
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
DC DC CONVERTER +/-12V 1.5W
DC DC CONVERTER +/-12V 1.5W
DC DC CONVERTER 12V 1.5W
DC DC CONVERTER +/-15V 1.5W
DC DC CONVERTER +/-12V 1.5W
DC DC CONVERTER 12V 1.5W