| Číslo dílu výrobce : | CTSFW7030F-R22M |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Central Technologies |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CTSFW7030F-R22M.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CTSFW7030F-R22M |
|---|---|
| Výrobce | Central Technologies |
| Popis | SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CTSFW7030F-R22M.pdf |
| Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.291" L x 0.264" W (7.40mm x 6.70mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | CTSFW7030F |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 220 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.98mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 18 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 40A |







SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR