| Číslo dílu výrobce : | CTMPH100805F-R68M |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Central Technologies |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | 0.68UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CTMPH100805F-R68M.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CTMPH100805F-R68M |
|---|---|
| Výrobce | Central Technologies |
| Popis | 0.68UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CTMPH100805F-R68M.pdf |
| Typ | - |
| Tolerance | ±20% |
| Dodavatel zařízení Package | 1008 |
| Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | CTMPH100805F |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | 1008 (2520 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 2 MHz |
| indukčnost | 680 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| Funkce | - |
| DC Resistance (DCR) | 36mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 3.8 A |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 5A |







2.2UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
4.7UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
0.33UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
0.24UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
0.33UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
1UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
0.47UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
0.24UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
2.2UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
1.5UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR