| Číslo dílu výrobce : | 581ER50005ITT |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | 5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 581ER50005ITT(1).pdf581ER50005ITT(2).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 581ER50005ITT |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | 5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 581ER50005ITT(1).pdf581ER50005ITT(2).pdf |
| Napětí - Supply | 3V |
| Typ | TCXO |
| Spread Spectrum šířky pásma | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 581 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 8-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | HCMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Funkce | Standby (Power Down) |
| Frekvenční stabilita | ±500ppb |
| Frekvence | 50 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 9.5mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |








5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra

5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra