| Číslo dílu výrobce : | 435F08035IET |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | 5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 435F08035IET.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 435F08035IET |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | 5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 435F08035IET.pdf |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 435 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 20pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 8 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 100 Ohms |
| Číslo základního produktu | 435F |








5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun

5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun