| Číslo dílu výrobce : | 4205-002 |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FILTER LC(PI) 65PF CHASSIS |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 4205-002(1).pdf4205-002(2).pdf4205-002(3).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 4205-002 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | FILTER LC(PI) 65PF CHASSIS |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 4205-002(1).pdf4205-002(2).pdf4205-002(3).pdf |
| Napětí - Jmenovitá | 125V |
| hodnoty | C = 65pF |
| Typ | Low Pass |
| Technika | LC (Pi) |
| Velikost / Rozměry | 0.187' Dia x 0.200' L (4.75mm x 5.08mm) |
| Série | 4200 |
| Odpor - Channel (Ohm) | - |
| Paket / krabice | Axial, Bushing |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet kanálů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount |
| Výška | - |
| filtr Objednávka | 3rd |
| Ochrana ESD | No |
| Aktuální | 15 A |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| útlum Value | 3dB @ 100MHz |
| Aplikace | Data Lines for Mobile Devices |







QTR-HD-05A REF ARRAY 5CHNL

FILTER CHASSIS
PDFRFQ
FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
PDFRFQFILTER LC(PI) 65PF CHASSIS
Na skladěFILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS

FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
PDFRFQ
FILTER CHASSIS
PDFRFQ
GK,NICU,PTAFG,PU,V0,SQ .670X.670
BLACK MULTI-HUB WHEEL FOR TT / L

FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
PDFRFQ