| Číslo dílu výrobce : | 353VB6A015R | Stav RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components | Stav zásob : | - |
| Popis : | XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 353VB6A015R(1).pdf353VB6A015R(2).pdf353VB6A015R(3).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 353VB6A015R |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 353VB6A015R(1).pdf353VB6A015R(2).pdf353VB6A015R(3).pdf |
| Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | VCXO |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 353 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Výstup | HCMOS |
| Provozní teplota | -10°C ~ 60°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm |
| Frekvence | 1.544 MHz |
| Proud - Supply (Max) | 25mA |
| Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |
| Základní rezonátor | Crystal |
| Rozsah absolutního zatažení (APR) | - |








XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 2.0480MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 1.5440MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCMOS

XTAL OSC VCXO 8.1920MHZ HCMOS