| Číslo dílu výrobce : | 228AMVAYGFCMSDR |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | 228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 228AMVAYGFCMSDR.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 228AMVAYGFCMSDR |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | 228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 228AMVAYGFCMSDR.pdf |
| styl koncovky | Gull Wing |
| přepínač Travel | 0.25mm |
| přepínač Funkce | Off-Mom |
| Série | 228A |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Obrys | 7.20mm x 6.80mm |
| Provozní teplota | -25°C ~ 70°C |
| provozní síla | 160gf |
| Typ montáže | Surface Mount |
| mechanické Life | 100,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | 1.9 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Green/Yellow |
| Osvětlení | Illuminated |
| Funkce | - |
| Kontakt Rating @ Napětí | 0.05A @ 12VDC |
| Obvod | SPST-NO |
| Číslo základního produktu | 228AMVA |
| Pohon Type | Round Button |
| Pohon Orientace | Top Actuated |
| Pohon Materiál | - |
| Délka pohonu, pravý úhel | - |
| Pohon Výška mimo PCB, Vertikální | - |








228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL

228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY BLA

228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL

228AMVAYGFR+C STYLE IN RED COLOR

228AMVAYGFR+C STYLE IN NATURAL C

228AMVAYGFR+C STYLE IN RED COLOR

228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL

228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY BLA

228AMVAYGFR+C STYLE IN MISTY SIL

228AMVAYGFR+C STYLE IN RED COLOR