| Číslo dílu výrobce : | CBC17W2S1S50TS |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | Positronic |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CBC17W2S1S50TS.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CBC17W2S1S50TS |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CBC17W2S1S50TS.pdf |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| napìtí | 300V |
| Ukončení | Crimp |
| Shell Size, Layout Connector | 3 (DB, B) - 17W2 |
| Shell Materiál, Finish | Stainless Steel, Passivated |
| Série | CBC |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 17 (15 + 2 Coax or Power) |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| příruba Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Glass Filled |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 7.5A |
| Typ kontaktu | Signal and Coax or Power (Not Included) |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontaktní formulář | Machined |
| Kontakt Finish Tloušťka | Flash |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| styl konektor | D-Sub, Combo |
| Barva | Blue |
| Číslo základního produktu | CBC17W |
| Spacing Spacing | - |








CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 17POS CRIMP