| Číslo dílu výrobce : | CF322513-R27K | Stav RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Bourns, Inc. | Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 270NH 450MA 360MOHM SM | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CF322513-R27K(1).pdfCF322513-R27K(2).pdfCF322513-R27K(3).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CF322513-R27K |
|---|---|
| Výrobce | Bourns, Inc. |
| Popis | FIXED IND 270NH 450MA 360MOHM SM |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CF322513-R27K(1).pdfCF322513-R27K(2).pdfCF322513-R27K(3).pdf |
| Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | CF322513 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 25.2MHz |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 25.2 MHz |
| indukčnost | 270 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 320MHz |
| DC Resistance (DCR) | 360mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 450 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |
| Číslo základního produktu | CF322513 |







FIXED IND 470NH 450MA 500MOHM SM
FIXED IND 680NH 450MA 600MOHM SM
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
FIXED IND 120NH 450MA 220MOHM SM
FIXED IND 150NH 450MA 250MOHM SM
FIXED IND 390NH 450MA 450MOHM SM
FIXED IND 220NH 450MA 320MOHM SM
FIXED IND 330NH 450MA 400MOHM SM
FIXED IND 560NH 450MA 550MOHM SM
FIXED IND 180NH 450MA 280MOHM SM