| Číslo dílu výrobce : | M39268 SL005 | Stav RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Alpha Wire | Stav zásob : | - |
| Popis : | MULTI-PAIR 54COND 24AWG 100' | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | M39268 SL005(1).pdfM39268 SL005(2).pdfM39268 SL005(3).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | M39268 SL005 |
|---|---|
| Výrobce | Alpha Wire |
| Popis | MULTI-PAIR 54COND 24AWG 100' |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | M39268 SL005(1).pdfM39268 SL005(2).pdfM39268 SL005(3).pdf |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Napětí | 300 V |
| Používání | - |
| Shield Type | Foil |
| Shield Materiál | Aluminum |
| Shield Pokrytí | 100% |
| Série | - |
| hodnocení | UL Style 2493 |
| Balík | Spool |
| Provozní teplota | -20°C ~ 90°C |
| Počet vodičů | 54 (27 Pair Twisted) |
| Délka | 100.0' (30.5m) |
| bunda Color | Slate |
| Bunda (izolace) Tloušťka | 0.0650' (1.651mm) |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Bunda (izolace) Průměr | 0.821' (20.85mm) |
| Funkce | Drain Wire, Rip Cord |
| dirigent Strand | 7/32 |
| Materiál vodiče | Copper, Tinned |
| izolace vodičů | Foam Polypropylene (FPP) |
| Typ kabelu | Multi-Pair |
| Číslo základního produktu | M39268 |








MULTI-PAIR 26COND 28AWG 100'

MULTI-PAIR 54COND 24AWG 1000'

MULTI-PAIR 38COND 24AWG 500'

MULTI-PAIR 38COND 24AWG 1000'

MULTI-PAIR 26COND 28AWG 1000'
DORMAN BRAKE MASTER CYLINDER

MULTI-PAIR 26COND 28AWG SHLD

MULTI-PAIR 54COND 24AWG 500'

MULTI-PAIR 26COND 28AWG 500'

MULTI-PAIR 38COND 24AWG 100'