| Číslo dílu výrobce : | AMED75-24SNZ |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Aimtec |
| Stav zásob : | 4 pcs Stock |
| Popis : | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X24V 75W |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | AMED75-24SNZ(1).pdfAMED75-24SNZ(2).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | AMED75-24SNZ |
|---|---|
| Výrobce | Aimtec |
| Popis | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X24V 75W |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 4 pcs |
| Datasheety | AMED75-24SNZ(1).pdfAMED75-24SNZ(2).pdf |
| Napětí - výstup 6 | - |
| Napětí - výstup 5 | - |
| Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | 24V |
| Napětí - Výstup 1 | 24V |
| Napětí - Izolace | 4 kV |
| Standardní číslo | 508; 60335-1; 62368-1 |
| Velikost / Rozměry | 4.72" L x 1.18" W x 5.04" H (120.0mm x 30.0mm x 128.0mm) |
| Série | AMED75-NZ |
| Příkon (W) | 75W |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -30°C ~ 70°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Požadováno minimální zatížení | - |
| Typ vstupu | AC or DC |
| Funkce | Universal Input |
| Účinnost | 89% |
| DC napětí - vstup (min) | 90V |
| DC napětí - vstup (max) | 264V |
| Proud - výstup (Max) | 3.2A |
| Číslo základního produktu | AMED75 |
| Schválení agentura | - |
| Aplikace | Household Appliances, Industrial, ITE (Commercial) |
| AC napětí - vstup | 90 ~ 264 VAC |







AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X24V 75W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 33W
AC/DC CONVERTER 24V 53V 76.8W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X12V 75W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X48V 75W
AC/DC CONVERTER 15V 28V 76.8W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X12V 75W
AC/DC CONVERTER 12V 14V 75.6W
LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 1A
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 2X48V 75W