| Číslo dílu výrobce : | ATS-04B-09-C2-R0 |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stav zásob : | 25 pcs Stock |
| Popis : | HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ATS-04B-09-C2-R0.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ATS-04B-09-C2-R0 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Popis | HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766 |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 25 pcs |
| Datasheety | ATS-04B-09-C2-R0.pdf |
| Šířka | 1.772' (45.00mm) |
| Typ | Top Mount |
| Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 10.58°C/W @ 100 LFM |
| Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ |
| Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Chlazená balíček | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Balík | Tray |
| materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum |
| Délka | 1.772' (45.00mm) |
| Výška ploutve | 0.790' (20.00mm) |
| Průměr | - |
| Číslo základního produktu | ATS-04B |
| Attachment Metoda | Push Pin |







HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X20MM XCUT
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X25MM XCUT
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X15MM XCUT