| Číslo dílu výrobce : | ATS-03B-22-C3-R0 |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ATS-03B-22-C3-R0.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ATS-03B-22-C3-R0 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Popis | HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412 |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | ATS-03B-22-C3-R0.pdf |
| Šířka | 2.362' (60.00mm) |
| Typ | Top Mount |
| Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 13.88°C/W @ 100 LFM |
| Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ |
| Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Chlazená balíček | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Balík | Bulk |
| materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum |
| Délka | 2.362' (60.00mm) |
| Výška ploutve | 0.500' (12.70mm) |
| Průměr | - |
| Číslo základního produktu | ATS-03B |
| Attachment Metoda | Push Pin |







HEATSINK 70X70X12MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X20MM XCUT
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
HEATSINK 70X70X12MM XCUT
HEATSINK 60X60X15MM XCUT