| Číslo dílu výrobce : | EB147A-04-D |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Adam Tech |
| Stav zásob : | 1942 pcs Stock |
| Popis : | EURO BLOCK, 4 POSITION |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | EB147A-04-D(1).pdfEB147A-04-D(2).pdfEB147A-04-D(3).pdfEB147A-04-D(4).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | EB147A-04-D |
|---|---|
| Výrobce | Adam Tech |
| Popis | EURO BLOCK, 4 POSITION |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 1942 pcs |
| Datasheety | EB147A-04-D(1).pdfEB147A-04-D(2).pdfEB147A-04-D(3).pdfEB147A-04-D(4).pdf |
| drát Ukončení | Screw - Rising Cage Clamp |
| Wire Gauge | 12-26 AWG |
| Napětí | 300 V |
| Točivý moment - Šroub | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Série | EB |
| závit | M3 |
| Screw Materiál - Pokovování | Steel - Zinc Plated |
| Pozice za úroveň | 4 |
| stoupání | 0.200" (5.08mm) |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet úrovní | 1 |
| Typ montáže | Through Hole |
| páření Orientace | Horizontal with Board |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Funkce | Interlocking (Side) |
| Aktuální | 16 A |
| Materiál kontaktu - Pokovování | Brass - Tin Plated |
| Barva | Green |
| Svorka Materiál - Pokovování | Brass - Nickel Plated |
| Číslo základního produktu | EB147A |







EURO BLOCK, 4 POSITION
EURO BLOCK, 3 POSITION
EURO BLOCK, 5 POSITION
EURO BLOCK, 4 POSITION
EURO BLOCK, 2 POSITION
EURO BLOCK, 5 POSITION
EURO BLOCK, 3 POSITION
EURO BLOCK, 5 POSITION
EURO BLOCK, 6 POSITION
EURO BLOCK, 3 POSITION