| Číslo dílu výrobce : | P160R-224KS |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | P160R-224KS.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | P160R-224KS |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | P160R-224KS.pdf |
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.155' L x 0.125' W (3.94mm x 3.18mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | P160R |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100 kHz |
| indukčnost | 220 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.100' (2.54mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 9.8Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 112 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 103mA |








FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD

FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM

FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD

FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD

FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM

FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD

FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM

FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM

FIXED IND 2.7UH 1.011A 120 MOHM

FIXED IND 220UH 112MA 9.8OHM SMD