| Číslo dílu výrobce : | P1330-124J |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 120UH 327MA 1.8OHM SMD |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | P1330-124J.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | P1330-124J |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 120UH 327MA 1.8OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | P1330-124J.pdf |
| Typ | - |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.325' L x 0.125' W (8.26mm x 3.18mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | P1330 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | - |
| Paket / krabice | Nonstandard |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 1 kHz |
| indukčnost | 120 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.8Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 327 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 111mA |







FIXED IND 12UH 912MA 252MOHM SMD
FIXED IND 12UH 912MA 252MOHM SMD
FIXED IND 120UH 327MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 2.03A 42MOHM SMD
FIXED IND 120UH 327MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 2.03A 42MOHM SMD
FIXED IND 120UH 327MA 1.8OHM SMD
FIXED IND 12UH 912MA 252MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 2.03A 42MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 2.03A 43MOHM SMD