| Číslo dílu výrobce : | 2020-20G |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 2020-20G.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 2020-20G |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 2020-20G.pdf |
| Typ | Toroidal |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.200' L x 0.100' W (5.08mm x 2.54mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 2020 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 70 @ 25MHz |
| Paket / krabice | Radial, Vertical |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 25 MHz |
| indukčnost | 680 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.230' (5.84mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 180MHz |
| DC Resistance (DCR) | 270mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 900 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |







2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.

FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH
2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.

FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH
2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.

FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH
2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.
2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.
2-CONDUCTOR FEMALE CONNECTOR; 1.

FIXED IND 680NH 900MA 270MOHM TH