| Číslo dílu výrobce : | 1331R-183K |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 1331R-183K.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 1331R-183K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 1331R-183K.pdf |
| Typ | - |
| Tolerance | ±10% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.313' L x 0.115' W (7.95mm x 2.92mm) |
| stínění | Shielded |
| Série | 1331R |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 2.5MHz |
| Paket / krabice | 2-SMD |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 2.5 MHz |
| indukčnost | 18 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 26MHz |
| DC Resistance (DCR) | 3.8Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 108 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | 108mA |








FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD

FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM

FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM

FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD

FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD

FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM

FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM

FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD

FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD

FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM