| Číslo dílu výrobce : | 105R-472J |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 105R-472J |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | |
| Typ | - |
| Tolerance | ±5% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 105R |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 7.9MHz |
| Paket / krabice | Nonstandard, 2 Lead |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9 MHz |
| indukčnost | 4.7 µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.91mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 3.1Ohm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 175 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |








FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 560NH 460MA 450MOHM SM

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 560NH 460MA 450MOHM SM

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD

FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1OHM SMD