| Číslo dílu výrobce : | NB3M8302CDR2G |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Stav zásob : | 2750 pcs Stock |
| Popis : | IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | NB3M8302CDR2G.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | NB3M8302CDR2G |
|---|---|
| Výrobce | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Popis | IC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2750 pcs |
| Datasheety | NB3M8302CDR2G.pdf |
| Napětí - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Typ | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:2 |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Výstup | LVCMOS, LVTTL |
| Ostatní jména | NB3M8302CDR2G-ND NB3M8302CDR2GOSTR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstup | LVCMOS, LVTTL |
| Frekvence - Max | 200MHz |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | No/No |
| Detailní popis | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:2 200MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |







IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
Na skladěIC CLK BUFFER 3:1:11 48QFN
Na skladěIC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
Na skladěIC CLK BUFFER 1:2 200MHZ LVCMOS
Na skladěIC CLK BUFFER 1:4 200MHZ LVCMOS
Na skladěIC CLK BUFFER 1:4 200MHZ LVCMOS
Na skladěIC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
Na skladěEVAL BOARD NB3M8T3910G
Na skladěIC CLK BUFFER 3:10 1.4GHZ 48QFN
IC CLK BUFF 2:1:4 LVPECL 20TSSOP
Na skladě