| Číslo dílu výrobce : | AE771W24-61SW | Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Conesys | Stav zásob : | - |
| Popis : | CONN RCPT FMALE 61POS CRIMP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | AE771W24-61SW.pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | AE771W24-61SW |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | CONN RCPT FMALE 61POS CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | AE771W24-61SW.pdf |
| napìtí | 600VDC |
| Ukončení | Crimp |
| stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 24-61 |
| Materiál skeletu | Aluminum |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-26482 Series II |
| Primární materiál | Metal |
| Balík | Box |
| Orientace | W |
| Provozní teplota | -55°C ~ 175°C |
| Počet poloh | 61 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 7.5A |
| Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Receptacle, Female Sockets |
| Barva | Olive Drab |
| Číslo základního produktu | AE771W |








AE7 61C 61#20 PIN RECP
AE7 61C 61#20 SKT RECP
CONN RCPT FMALE 61POS CRIMP
AE7 61C 61#20 SKT RECP
CONN RCPT FMALE 61POS CRIMP
AE7 61C 61#20 SKT RECP
AE7 61C 61#20 SKT RECP
CONN RCPT FMALE 61POS CRIMP

AE7 61C 61#20 PIN RECP

AE7 61C 61#20 PIN RECP