| Číslo dílu výrobce : | M3AMK-6020K | Stav RoHs : | RoHS kompatibilní |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | 3M | Stav zásob : | - |
| Popis : | IDC CABLE - MSC60K/MC60F/MCG60K | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | M3AMK-6020K(1).pdfM3AMK-6020K(2).pdfM3AMK-6020K(3).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | M3AMK-6020K |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | IDC CABLE - MSC60K/MC60F/MCG60K |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | M3AMK-6020K(1).pdfM3AMK-6020K(2).pdfM3AMK-6020K(3).pdf |
| Používání | - |
| stínění | Unshielded |
| Série | - |
| Pitch - Konektor | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Cable | 0.050' (1.27mm) |
| Balík | Bulk |
| Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 60 |
| Délka | 1.67' (508.00mm) |
| Funkce | Strain Relief |
| Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold |
| Typ konektoru | Socket to Card Edge |
| Barva | Multiple, Twisted Pair (Flat) |
| kabelová koncovka | IDC |







IDC CABLE - MSC60K/MC60M/MCG60K
IDC CABLE - MSC60K/MC60F/MCG60K
IDC CABLE - MSC60K/MC60M/MCG60K
IDC CABLE - MSC60K/MC60F/MCG60K
IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MPL10K
IDC CABLE - MSC60K/MC60G/MCG60K
IDC CABLE - MSC50K/MC50F/MCG50K
IDC CABLE - MSC60K/MC60G/MCG60K
IDC CABLE - MSC60K/MC60M/MCG60K
IDC CABLE - MSC60K/MC60G/MCG60K