| Číslo dílu výrobce : | 3539/24 | Stav RoHs : | RoHS kompatibilní |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | 3M | Stav zásob : | - |
| Popis : | CBL RIBN 24COND 0.05 GRAY 300' | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 3539/24(1).pdf3539/24(2).pdf3539/24(3).pdf3539/24(4).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 3539/24 |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | CBL RIBN 24COND 0.05 GRAY 300' |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS kompatibilní |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 3539/24(1).pdf3539/24(2).pdf3539/24(3).pdf3539/24(4).pdf |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Napětí | 300 V |
| stínění | Unshielded |
| Série | 3539 |
| Ribbon Šířka | 1.200" (30.48mm) |
| Tloušťka Ribbon | 0.035" (0.89mm) |
| hodnocení | UL Style 2651 |
| stoupání | 0.050" (1.27mm) |
| Balík | Spool |
| Provozní teplota | -20°C ~ 105°C |
| Počet vodičů | 24 |
| Délka | 300.0 (91.44m) |
| bunda Color | Gray |
| Bunda (izolace) Materiál | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Izolační odpor | 10GOhm |
| První Dirigent Mark | Red |
| Funkce | Zippable |
| dirigent Strand | 19 Strands / 40 AWG |
| Materiál vodiče | Copper, Tinned |
| Typ kabelu | Flat Cable |
| Číslo základního produktu | 3539 |







CBL RIBN 16COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 25COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 26COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 16COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 26COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 30COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 34COND 0.05 GRAY 100'
CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY 300'
CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY 100'